tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  vize a cíle IQenergy

vize a cíle IQenergy

Vize a cíle

Naše vize směřuje k nabídce kvalitních produktů a služeb pro úspory energie, výrobu čisté energie a k  energetické nezávislosti. Jsme průkopníky v inovačních technologiích, které Vám pomohou s úsporami v energetice i tepelném hospodářství.

Energetické centrum IQ Energy má následující cíle:

  • Usilujeme o čistá města a obce s energeticky nezávislými budovami a domy, které mají nulovou spotřebu energie a jsou schopné si energetický provoz zajistit pomocí alternativních zdrojů.
  • Aktivně napomáháme k nastavení vysoce efektivní, decentralizované energetiky řízené inteligentními sítěmi, a to pro všechna města i obce. 
  • Informujeme širokou veřejnost o možnostech proměny měst a obcí na energeticky soběstačné. Snažíme se mezi lidmi šířit myšlenku udržitelného rozvoje.
  • Podporujeme myšlenku bezemisní dopravy. 

Mise projektu

Naším posláním je dostát našim cílům a vizím a představit Vám svět energetiky, v němž jde o mnohem více, než jen o světlo a teplo.  Proto pro Vás vyhledáváme a nabízíme Vám účinné a smysluplné technologie a zároveň poskytujeme rady a tipy z oblasti úspor energií. Sledujeme aktuální dění související s energetikou v oblasti státní správy, propagace a prodeje úsporných produktů a služeb v České republice i v zahraničí. Odpovídáme na otázky našich klientů z řad domácnosti a  firem. S námi jste tak vždy o krok napřed!

Z nepřeberného množství různých produktů a služeb vybíráme jen to, co pro Vás má skutečný význam:

  • Produkty a služby, které sníží Vaše náklady na energie až o 80% a zvýší Vaší energetickou nezávislost až na 100 %.
  • E-shop s nabídkou úsporných zařízení včetně informací o jednotlivých možnostech úspory energie.
  • Osobní poradenství fungující na bázi přímého marketingu. Naši odborní poradci Vám přímo ve Vaší domácnosti nebo firmě doporučí vhodné a úsporné řešení šité na míru.

V roce 2014 naše energetické centrum připravuje expanzi na Slovensko a do dalších států střední a východní Evropy – Polska, Maďarska, a Rakouska.


Naše IQ hodnoty

Princip výhra/výhra.  Poskytujeme Vám kvalitní poradenství týkající se možností úspor energií, možnost navržení vhodného řešení přímo Vám na míru a v neposlední řadě nabízíme kvalitní produkty a služby. Za naši snahu nechceme nic víc, než přiměřenou odměnu a Vaši spokojenost. Proto neprodáváme nic pod cenou a ani nedoporučujeme řešení, které by bylo výhodné pro třetí strany. Klient je u nás vždy na prvním místě.

Poradenství a prodej. Odborným poradenstvím a prodejem kvalitních produktů a služeb maximalizujeme Vaše energetické úspory, šetříme tak nejen Vaši peněženku, ale i životní prostředí.

Cena. Prodáváme produkty šetrné k životnímu prostředí, které mají elegantně řešený design a investice do nich se Vám několikanásobně vrátí.  Investujte chytře a pořiďte si úsporné osvětlení za výhodnou cenu na dalších 20 let.

Inovace. Společně s našimi partnery vyvíjíme nové produkty a systémy. Vždy klademe důraz na vysokou kvalitu a životní prostředí. Upřednostňujeme technologie, které jsou ekologické a s rychlou návratností investic.

Odbornost a profesionalita. Dbáme na vysokou informační hodnotu našeho portálu a vzdělávání našich zaměstnanců i obchodních partnerů.

Stále se zdokonalujeme. V našem projektu představujeme inovativní technologie, což od nás vyžaduje neustálé učení se novým věcem. Naše energetické centrum se tak neustále zdokonaluje jako celek. Celý tým, včetně dodavatelů a partnerů, se neustále snaží vzájemně obohacovat o nové poznatky a zkušenosti. Podporujeme vzdělávání se v oboru na všech úrovních, zejména naši obchodní poradci pak procházejí propracovaným systémem školení, aby Vám mohli poskytnout ten nejlepší servis.