tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Partneři  >  Chci se stát partnerem

Chci se stát partnerem

Fyzické osoby

shutterstock_108074822.jpg

IQ Energy nabízí fyzickým osobám a nepodnikatelům

Jako obchodně technický poradce společnosti IQ Energy budete prezentovat našim zákazníkům možnosti úspory energií v domácnostech, firmách a ve veřejné správě. Nabízíme Vám možnost zajímavého výdělku, nadstandardní provizní ohodnocení s následnou možností vybudovat si vlastní prodejní tým a zároveň příležitost získat praxi v dynamicky se rozvíjejícím oboru.

Pokud se rozhodnete budovat vlastní tým, tak Vám nabízíme 100% spravedlivý systém odměňování, ve kterém je odměna za dosažený zisk spravedlivě rozdělena mezi členy týmu, podle jejich podílu na uskutečněném obchodu. Jste-li čestná, komunikativní osobnost a máte zájem o spolupráci, tak nás neváhejte kontaktovat.

Podnikatelé

IQ Energy nabízí podnikatelům

shutterstock_151041824.jpg

Jste majitelem kamenného obchodu, podnikatelem, elektroinstalatérem nebo živnostníkem v oboru topení, klimatizace, sanitární techniky, případně vlastníkem stavební firmy a máte v úmyslu rozšířit spektrum své činnosti?  Vstupte spolu s námi na expandující trh energetické efektivnosti. Splňujete-li výše uvedené podmínky, budeme se těšit na jednání s Vámi.

Staňte se naším partnerem a získejte náskok před ostatními.

Zájem o obchodní spolupráciPrávni podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností SPOZE s.r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti SPOZE s.r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti SPOZE s.r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost SPOZE s.r.o., je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.