tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Nová zelená úsporám  >  DOTACE fotovoltaika

Nová zelená úsporá podporuje fotovoltaiku

fotovoltaika

Nová zelená úsporám - Solární fotovoltaický systém s dotací

V našem e-shopu zákazníkům nabízíme vysoce kvalitní a spolehlivé solární FV systémy pro přípravu teplé vody s přímým ohřevem, solární FV systém bez akumulace elektrické energie s tepelným využitím přebytků a celkovým využitelným ziskem ≥ 1 700 kWh.rok-1, solární FV systém s akumulací elektrické energie a celkovým využitelným ziskem ≥ 1 700 kWh.rok-1 a solární FV systém s akumulací elektrické energie a celkovým využitelným ziskem ≥ 3 000 kWh.rok-1, které můžete IHNED OBJEDNAT i s montáží a vyřízením dotace v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Pořízením fotovoltaické elektrárny posílíte svoji energetickou soběstačnost a snížíte náklady Vaší domácnosti na dalších min. 20 let. Výše uvedené solární fotovoltaické systémy samozřejmě splňují požadované technické parametry a podmínky pro poskytnutí dotace. Navíc Vám nabízíme bezplatně odbornou pomoc při výběru komponentů solárního fotovoltaického systému pro Váš dům a zároveň vyřízení potřebné administrativy při podání žádosti o dotaci.

Dále nabízíme FV elektrárny, které jsou nabízeny jako stavebnice, jež jsou navržené jak pro šíkmé střechy, tak také pro střechy ploché a pro různé druhy krytiny. Nabízeny jsou o výkonech od 1,5 KWp do 10 KWp a obsahují kvalitní solární FV panely, včetně konstrukčních prvků na jejich uchycení, měnič a kabeláž. 

Proč si zvolit solární fotovoltaický systém od IQenergy?

  • Jedná se o kvalitní výrobky za výhodnou cenu
  • Při nákupu solárního fotovoltaického systému v našem e-shopu získáte od naší firmy malý dárek. Navíc Vám komplexně vyřídíme veškeré potřebné podklady pro získání dotace  
  • Montáž solárního FV systému  vám provede odborná firma, která má potřebný certifikát k montáži dotovaných solárních FV systémů a zajistí Vám i potřebný záruční i pozáruční servis
  • IQenergy je největší E-obchod, zaměřený na úspory energií a obnovitelné zdroje energie. Svým zákazníkům IQenergy poskytuje  kvalifikované poradenství a nabízí jim inovativní technologie včetně montáže a servisu.