tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Města a obce  >  Osvětlení LED

LED OSVĚTLENÍ - ÚSPORA ENERGIE PRO MĚSTA A OBCE

Obec, nebo město má nárok na snížení provozních nákladů na osvětlení. Ve veřejné osvětlení, osvětlení kanceláří a ostatních obecních prostor, které jsou hrazené s obecního rozpočtu, se skrývá 30-80% rezerv. Využití rezerv a úspora energie může zásadně ovlivnit hospodaření obcí a měst. Pokud se rozhodnete posvítit na vaši obecní/městské osvětlení, budete muset učinit několik kroků. IQ Energy doporučeji připavit si kompletní dokumentaci všech světelných bodů, které spadají do majetku obce. To ze delegovat na kvalifikovanou firmu, která se touto problematikou zabývá.

 

bass1.png

S výměnou žárovky za LED žárovku ve vaší kanceláři můžete provést ihned. Výpočet úspory  a návratnost si spočítejte v kalkulačce úspor. V E Shopu IQ Energy můžete objedna LED žárovky ve všech provedeních. Pokud se rozhodnete vyměnit zastaralé a energeticky náročné zdroje světla i svítidla, za moderní LED, můžete využít služeb bezplatného energetického poradenství (poradce EKIS).

 

Související články

Zboží v E Shopu

Kalkulačka LED úspory

Wh
Typ Kusů Doba svícení[h] Příkon Energie celkem
W = Wh
Příkon Energie celkem
Denní spotřeba W Wh
Úspora nákladů za energii   / rok
Návratnost investice do LED  
LED zdroje vydrží  

Vaše dotazy zodpovíme telefonicky, nebo ON LINE

VAŠI PORADCI   Lubomír  Klobušník 

shutterstock_182128013.jpg

 

Tel.: + 420 381 300 520

mobil :         775 030 326

mobil :         776 646 064

 

FORMULÁŘ PRO

POLOŽENÍ DOTAZU  zde       

ekis-logo-text_v200px.gif

Poradenství vykonávají kvalifikovaní energetičtí poradci s finanční podporou Ministerstva průmyslu a obchodu z PROGRAMU EFEKT