tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  E-shop úspory energie  >  TEPELNÁ ČERPADLA  >  Daikin čerpadlo hybridní  >  Vnitřní jednotka hybridního tepelného čerpadla 8 kW pro vytápění

Vnitřní jednotka hybridního tepelného čerpadla 8 kW pro vytápění

 

Vnitřní jednotka hybridního tepelného čerpadla 8 kW pro vytápění určená pro kombinaci s plynovým kondenzačním kotlem. Hydraulicky vybavená výkonným oběhovým čerpadlem a membránovou expanzní nádobou, bezpečnostní sadou s pojišťovacím ventilem, monitorem průtoku a lapačem nečistot. Uživatelské rozhraní (řídící jednotka) není součástí dodávky a je potřebné pro provoz a regulaci TČ objednat.

Cena s DPH 44 228 Kč
Cena bez DPH 36 552 Kč
Dostupnost Skladem
Doprava Doprava v ceně


Parametr Hodnota
Provozní rozsah vytápění (min/max) 25/55 °C
Plynové potrubí 5.00 mm
Kapalinové potrubí 1.00 mm
Hmotnost 31.2 kg
Délka 164 mm
Šířka 450 mm
Výška 902 mm
Výkon 8 kW
Výrobce DAIKIN

Nechte si poradit

Právni podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností SPOZE s.r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti SPOZE s.r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti SPOZE s.r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost SPOZE s.r.o., je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.

Energetický štítek

E

Výkon kW