tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  E-shop úspory energie  >  SOLÁRNÍ VENTILACE  >  Příslušenství ventilace a ohřev vzduchu  >  Digitální regulace s trafem

Digitální regulace s trafem

 

Tato digitální regulace dokáže spínat ventilátor i v závislosti na teplotě vzduchu v panelu.  Pomocí tohoto teplotního regulátoru lze pravidelně větrat Vaše místnosti bez ohledu na to, zda Slunce svítí či nesvítí.

Cena s DPH 4 950 Kč
Cena bez DPH 4 091 Kč
Dostupnost Na dotaz
Doprava Doprava v ceně


Parametr Hodnota
Výrobce PAVLŮ-Complex, s.r.o.

Nechte si poradit

Právni podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností SPOZE s.r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti SPOZE s.r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti SPOZE s.r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost SPOZE s.r.o., je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.