tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  E-shop úspory energie  >  SOLÁRNÍ OHŘEV VODY  >  Řídící jednotka
sanicube_solaris_3xx_db_solar_right_medium.jpg

Řídící jednotka

Pro efektivní a bezproblémový provoz beztlakého solárního systému ROTEX Solaris byla navržena čerpadlová a řídící jednotka RPS 3. Jednotka  je konstrukčně připravená k propojení s digitálním diferenciálním teplotním řídícím systémem, se snímači teploty ve zpětném potrubí a zásobníku, s provozním čerpadlem a pomocným čerpadlem.

Řídící jednotka umožňuje propojení s průtokovým snímačem flow sensor FLS 20 (pro efektivní provoz RPS 3), který slouží pro zjištění množství vyrobeného tepla a zajišťuje modulaci výkonu provozních čerpadel pro úsporu elektřiny.

RPS 3 se jednoduše propojí s nádrží ROTEX Sanicube Solaris, která má pro ni připraveny vstupní otvory se šroubením. Po jejím připojení na elektrické rozvody a potřebná čidla můžeme začít s provozem solárního systému. Přímo z výroby je jednotka již naprogramována a servisní technik i uživatel tak mohou nastavit celou řadu potřebných provozních parametrů. Z displeje lze odečítat jak okamžité provozní hodnoty, které se týkají například výše teplot vody v různých výškách nádrže, tak také množství vyrobeného tepla za den i za celou dobu jejího provozu. Můžeme si tak zjistit, kolik korun nám solární systém ušetřil.

 

27854,-
27854,-

Řídící a čerpací jednotka

23 020 Kč bez DPH 27 854 Kč Skladem