tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  E-shop úspory energie  >  PRANÍ A ČIŠTĚNÍ  >  Prací prostředky  >  Prací prášky  >  Feel Eco prací prášek na bílé prádlo 1,33 kg

Feel Eco prací prášek na bílé prádlo 1,33 kg

 

Feel eco je koncentrovaný prací prostředek vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla zejména při nižších teplotách. Díky vysokému obsahu enzymů a účinných složek pere výborně už při teplotě 30 °C. Účinné složky ve feel eco jsou vyrobeny z rostlin a jsou zcela biologicky rozložitelné, proto tolik nezatěžují životní prostředí. Neobsahuje fosforečnany. Není vhodný pro vlnu a hedvábí. Obtížně odstranitelné skvrny vyžadují před praním zvláštní ošetření.

Cena s DPH 127 Kč
Cena bez DPH 105 Kč
Dostupnost Na dotaz


Parametr Hodnota
Složení

15% NEBO VÍCE, AVŠAK MÉNĚ NEŽ 30%: ZEOLITY, BELÍCÍ ČINIDLA NA BÁZI KYSLÍKU; 5% NEBO VÍCE, AVŠAK MÉNĚ NEŽ 15%: ANIONTOVÉ POVRCHOVĚ AKTIVNÍ LÁTKY, MÝDLO; MÉNĚ NEŽ 5%: POLYKARBOXYLÁTY, NEIONTOVÉ POVRCHOVĚ AKTIVNÍ LÁTKY, ENZYMY (PROTEÁZA, AMYLÁZA, LIPÁZA, CELULÁZA), PARFÉMY, OPTICKÉ ZJASŇOVAČE.

EAN 8594005475809
Výrobce Fosfa
Hmotnost 1.33 kg
Ke stažení bl_-_v4090_feel_eco_white_washing_powder.pdf 99884

Nechte si poradit

Právni podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností SPOZE s.r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti SPOZE s.r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti SPOZE s.r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost SPOZE s.r.o., je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.