tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  E-shop úspory energie  >  MĚŘENÍ SPOTŘEBY  >  Sady pro měření  >  Univerzální sada OptiSmart s naší instalací

Univerzální sada OptiSmart s naší instalací

 

Tuto sadu zvolte v případě, že potřebujete přesný odečet spotřeby a máte elektroměr s pulsním LED výstupem (blikající diodky na elektroměru). Sada obsahuje vše potřebné pro zprovoznění měření:

Cena s DPH 5 460 Kč
Cena bez DPH 4 512 Kč
Dostupnost Na dotaz
Doprava Doprava v ceně


Parametr Hodnota
Výrobce Energomonitor
Napájení 5.5V
Délka 60 mm
Poznámka Sada OptiSmart pro odečet optického výstupu elektroměru včetně naší instalace. Jelikož je ale instalace v tomto případě velmi jednoduchá, doporučíme zvážit instalaci vlastními silami dle návodu. Obnáší to připojení LED snímače na LED elektroměru, nezasahujete nijak do elektroinstalace.
Výška 100 mm
Šířka 100 mm

Nechte si poradit

Právni podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností SPOZE s.r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti SPOZE s.r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti SPOZE s.r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost SPOZE s.r.o., je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.