tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  E-shop úspory energie  >  MĚŘENÍ SPOTŘEBY  >  Sady pro měření  >  Univerzální sada jednofázová se samoinstalací

Univerzální sada jednofázová se samoinstalací

 

Pro tuto sadu se rozhodněte v případě, že víte, že máte jednofázovou přípojku. Jak ji poznáte? Hlavní jistič nemá tři spřazené jističe, ale jen jeden. 

Cena s DPH 3 300 Kč
Cena bez DPH 2 727 Kč
Dostupnost Na dotaz
Doprava Doprava v ceně


Parametr Hodnota
Výrobce Energomonitor
Napájení 5.5V
Délka 28 mm
Poznámka Sám si zajistíte instalaci sady. Pokud to nezvládnete, můžete se nám později ozvat a my sadu instalujeme, ale každý elektrikář vám to dle dodaného návodu bude schopen zapojit.
Výška 60 mm
Šířka 42 mm

Nechte si poradit

Právni podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností SPOZE s.r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti SPOZE s.r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti SPOZE s.r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost SPOZE s.r.o., je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.