tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  E-shop úspory energie  >  FOTOVOLTAIKA  >  Solar Kerberos řídící jednotka pro ohřev vody

Fotovoltaika se Solar Kerberos - řídící jednotka pro solární panely

Fotovolaika Kerberos

Toto zařízení bylo vyvinuto zejména pro potřeby ohřevu užitkové vody pomocí fotovoltaických  panelů a dokáže vyrobenou elektrickou  energii  efektivně rozdělovat dle přednastavených priorit. V prvé řadě pošle vyrobenou elektřinu do akumulačního zásobníku užitkové vody (bojleru) a po jeho nahřátí použije vyrobenou elektřinu například pro dobíjení akumulátorů. Pokud není dostatek vyrobené elektřiny z fotovoltaických panelů, tak umí automaticky po přepnutí použít elektřinu ze sítě.

Navíc SOLAR KERBEROS umí zpracovávat proud a napětí z fotovoltaických panelů podle intenzity slunečního svitu tak, aby byl výkon panelů neustále maximalizován. K tomu mu pomáhá technologie, která sleduje takzvaný bod maximálního výkonu fotovoltaického systému (této technologii se říká MPPT, z anglického Maximum Power Point Tracking),

SOLAR KERBEROS je součástí dodávky FV elektrárny, určené pro ohřev užitkové vody, kterou můžete zakoupit v našem e-shopu. 

Propojení fotovoltaických panelů s řídicí jednotkou je realizováno naší odbornou instalační firmou pouze pomocí dvou ohebných kablíků a není třeba nic sekat, omítat apod. V případě vašeho zájmu vám rádi celý systém dodáme, nainstalujeme i vypracujeme potřebné dokumenty pro přiznání dotace z programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. 

PROČ SI POŘÍDIT FOTOVOLTAIKU OD IQenergy?

CO OBSAHUJE NABÍDKA OD IQenergy

Vaše dotazy zodpovíme telefonicky, nebo ON LINE

VAŠI PORADCI   Lubomír  Klobušník 

shutterstock_182128013.jpg

 

Tel.: + 420 381 300 520

mobil :         775 030 326

mobil :         776 646 064

 

FORMULÁŘ PRO

POLOŽENÍ DOTAZU  zde       

ekis-logo-text_v200px.gif

Poradenství vykonávají kvalifikovaní energetičtí poradci s finanční podporou Ministerstva průmyslu a obchodu z PROGRAMU EFEKT