tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Domácnosti  >  LED osvětlení  >  Přenosná LED svítidla a baterky

LED svítilny

Mezi přenosná LED svítidla můžeme zařadit různé reflektory a montážní lampy, které nám mohou sloužit například při různých montážních pracích, opravách, malování, natírání, či kutilských aktivitách.

shutterstock_224578468.jpg

 

Oblíbené jsou LED Aku reflektory, které dokáží několik hodin fungovat i bez elektrické sítě a nejsme tak při jejich použití limitováni elektrickou zásuvkou.

Velký výběr je mezi LED baterkami (svítilnami), kdy můžeme zakoupit různé druhy a tvary baterek, od mini svítilen ke klíčům (tzv.klíčenky), až po maxi LED svítilny s výstražnými světly a nebo čelové svítilny (čelovky).

LED světla jsou již prakticky povinnou výbavou jízdních kol a to jak pro hlavní přední světla tak také pro světla zadní (tzv.blikačky). Jsou bezpečnější než klasická světla poháněná jenom dynamem, protože svítí i při zastavení jízdního kola.

Provedení baterek (svítilen) je buď s možností dobíjení přímo ze sítě a nebo se používají výměnné akumulátory. Ty mohou být na jedno použití a nebo také dobíjecí akumulátorové.

Velmi často jsou v domácnostech používána LED noční svítidla do zásuvky, která mohou být ovládána integrovaným čidlem pohybu a nebo soumrakovým čidlem. Hodí se zejména do dětských pokojů, ložnic a nebo na chodby a schodiště.

Související články na téma led osvětlení

 

Led osvětlení v produktech a řešeních

Spočítejte si možnou úsporu elektřiny s LED žárovkami

Kalkulačka LED úspory

Wh
Typ Kusů Doba svícení[h] Příkon Energie celkem
W = Wh
Příkon Energie celkem
Denní spotřeba W Wh
Úspora nákladů za energii   / rok
Návratnost investice do LED  
LED zdroje vydrží  

 

Poradíme vám ZDARMA

Vaše dotazy zodpovíme telefonicky, nebo ON LINE

VAŠI PORADCI   Lubomír  Klobušník 

shutterstock_182128013.jpg

 

Tel.: + 420 381 300 520

mobil :         775 030 326

mobil :         776 646 064

 

FORMULÁŘ PRO

POLOŽENÍ DOTAZU  zde       

ekis-logo-text_v200px.gif

Poradenství vykonávají kvalifikovaní energetičtí poradci s finanční podporou Ministerstva průmyslu a obchodu z PROGRAMU EFEKT