tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  Úsporné LED osvětlení
PENB budovu záruka úspor energie

Úsporné a dlouhodobé LED osvětlení

Velmi populární a hlavně ekonomicky výhodné je v dnešní době používání LED osvětlení. Vývoj technologií LED pokročil také díky zájmu spotřebitelů. Zvyšování cen energie a úspora LED osvětlení hraje při výběru svítidel velký význam. LED osvětlení je vynikající pro použití v domácnosti, firmách i venkovních prostorách.

 

Mezi hlavní plusy LED osvětlení patří:

  1. v porovnání s obyčejnou žárovkou vyprodukují mnohem více světla (nejvýkonnější LED více než 100 lm/W, halogenová žárovka 16-22 lm/W, obyčejná žárovka 15 lm/W)
  2. šetří až 80% energie a nijak nezatěžují životní prostředí
  3. produkují mnohem méně tepla než klasické světelné zdroje
  4. dosahují extrémně dlouhou životnost - kolem 50.000 hodin, což je při běžném provozu 8 hodin denně přibližně 17 let
  5. jsou otřesu vzdorné, tedy velmi odolné vůči nárazům a rozbití
  6. nevyzařují ultrafialové ani infračervené záření
  7. rozsvěcují se ihned a okamžitě svítí plným výkonem

Zdánlivou nevýhodou LED osvětlení může být jeho vyšší pořizovací cena, ta se však brzy vrátí v podobě úspory na účtech za energii. Každopádně se při výběru LED osvětlení nesnažte orientovat  pouze podle ceny. Obraťte se na specializovaného prodejce, např. společnost IQenergy, který vám garantuje ideální poměr kvality a ceny a vysokou úsporu energie (70-80%). Její zkušení zaměstnanci vám navíc odborně poradí. Profesionálním poradenstvím a nabídkou vysoce kvalitních produktů se snažíme maximalizovat energetické úspory našich zákazníků. Spolupracujeme se špičkovými výrobci LED technologií, jako jsou např.: Philips Lumileds, CREE, Bridgelux, Citizen atd.