tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  špičkové LED žárovky se závitem E14

Špičkové LED žárovky E14

LED světelnými zdroji, které jsou fenoménem dnešní doby v oblasti osvětlování, můžete nahradit téměř jakýkoliv světelný zdroj v interiérech i exteriérech. Od klasických žárovek, přes úsporné žárovky, trubicové zářivky až po bodové reflektorové žárovky. LED světelné zdroje upoutávají aktuálně největší pozornost na poli svítící techniky. Není to však jen z důvodu ukončení výroby klasických žárovek, ale hlavně díky stále se zvyšujícím parametrům LED komponent. Jejich nesporné výhody - nízký příkon, vysoká účinnost a dlouhá životnost - z nich dělají nepřekonatelný trend budoucnosti.

Kromě velmi vysoké úspornosti a dlouhé životnosti, vydrží tyto žárovky hrubší zacházení, některé jsou dokonce nerozbitné. Neobsahují rtuť, ani další jiné škodlivé látky. Plusem je rovněž to, že LED žárovky při zapnutí nenabíhají, čili jdou hned na plný výkon na rozdíl od klasických úsporných žárovek, které postupně nabíhají, a určitou dobu trvá, než začnou svítit na plný výkon.

Velmi často používané v domácnostech jsou LED žárovky se závitem E14, kterému se lidově říká "malý závit“. LED žárovka E14 je využívána především v kuchyňských digestořích, troubách, nočních lampičkách či orientačních světlech. Na tomto místě bychom rádi upozornili, abyste kupovali pouze kvalitní LED žárovky, tak abyste předešli předčasnému vypálení. Navštivte webové stránky společnosti IQenergy.cz, která se specializuje na vysoce kvalitní druhy LED osvětlení, jež je schopno opravdu výrazně šetřit náklady na provoz. Pokud vybíráte do vaší domácnosti či firmy LED žárovky, které budou skutečně účinné, musí být vyrobeny moderními technologiemi. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se obrátit na naši infolinku, naši odborní prodejci vám vše rádi vysvětlí.

 

led žárovka retro E14
LED žárovka E14