tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  Skvělá volba-EASYPELL
product_characteristics.png

SKVĚLÁ VOLBA EASYPELL

S kotlem na dřevní pelety EASYPELL budete využívat pohodlné centrální vytápění, které je šetrné k životnímu prostředí. Kotel zajišťuje vytápění Vašeho domu a ohřev teplé užitkové vody.

  • Automatické zapalování, přepad popela a doprava peletek
  • Jednoduché čištění tepelného výměníku – trvá jen několik sekund
  • Praktičnost: zásoba peletek vystačí až na jeden týden
  • Integrovaná řídící jednotka pro vytápění

VOLITENÁ VÝBAVA:

  • Automatické čištění výměníku

Komfort bez kompromisů

S kotlem Easypell si můžete vychutnat výhody pohodlného a uživatelsky přívětivého centrálního vytápění. Zapalování, přepad popela z hořáku a dávkování dřevěných peletek probíhá zcela automaticky. Díky snadno ovladatelné elektronické regulaci, Váš kotel dodává teplo a teplou vodu podle aktuální potřeby. Čištění tepelného výměníku trvá jen několik sekund a provádí se pomocí jednoduchého pohybu pákou nebo automaticky pomocí integrovaného elektrického motoru*. Velká kapacita zásobníku na peletky umožňuje bezobslužný automatický provoz až na jeden týden.

Jednoduchá a snadná instalace

S kotlem Easypell, získáte cenově dostupný a spolehlivý topný systém bez velkých montážních prací a malých požadavků na prostor. Můžete si vyměnit svůj starý kotel na tuhá paliva nebo třeba i plynový kotel bez jakéhokoliv zásahu do instalace Vašich radiátorů nebo podlahového topného systému. Easypell je kompaktní: méně než 1 m² podlahové plochy – včetně zásobníku peletek! Easypell může být instalován v suterénu, garáži, venkovní budově nebo ve stávající kotelně.

Vyrobeno v Rakousku

Užijte si rakouskou spolehlivost a kvalitu kotlů Easypell. Vyrobeno v Rakousku na základě licence od firmy ÖkoFEN, celosvětového technologického lídra na trhu s kotlema na pelety. S kotlem Easypell získáte dobře osvědčenou technologii.

VÝKONOVÁ ŘADA

Easypell 16      5 - 16 kW

Easypell 20      6 - 20 kW

Easypell 25      8 - 25 kW

Easypell 32    10 - 32 kW

Kotel Easypell umožňuje modulaci svého výkonu již od 30% bez ztráty účinnosti. V případě kdy není potřeba topit se zcela automaticky vypne. Easypell je k dispozici pouze pro ruční plnění.

AKČNÍ CENA - navíc kotlíková dotace až 127.500 Kč

Easypell 16      5 - 16 kW  - 109.200 Kč bez DPH

Easypell 20      6 - 20 kW - 111.900 Kč  bez DPH

Easypell 25      8 - 25 kW - 125.900 Kč  bez DPH

Easypell 32    10 - 32 kW - 128.800 Kč bez DPH

V případě Vašeho zájmu volejte na telefonní číslo: 775 03 03 26

nebo napište na e-mail: klobusnik@iqenergy.cz