tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  Pořiďte si supermoderní elektrickou dvoukolku Ninebot

Pořiďte si supermoderní elektrickou dvoukolku Ninebot

led žárovky vyhráli tři výherci

Pravděpodobně jste se již setkali buď na nějaké akci, nebo možná i přímo na ulici ve městě s velmi moderně vyhlížející a praktickou elektrickou dvoukolkou. Osobní transportér na elektřinu je zajímavý pro všechny osoby, které preferují různé nevšední způsoby přepravy po městě, a kterým záleží na životním prostředí a stavu ovzduší kolem nás. Na trhu jsou v současnosti dvě hlavní značky těchto vozítek, a to Ninebot a Segway.

Výhodou elektrického vozítka jsou bezesporu nulové vypouštěné emise a možnost jet i na místa, kde byste se s jinými dopravními prostředky (např. s motocyklem či bicyklem) nemohli vůbec vyskytovat. Pokud používáte elektrickou dvoukolku, jste totiž dle zákona považováni za chodce. Elektrická dvoukolka Ninebot má poměrně malé rozměry, velmi nízkou hmotnost (kolem 25 kg) a je perfektně skladná, např. do kufru auta. Tento transportér je velmi úsporný, co se provozních nákladů týče. Pro představu – 10 kilometrů vás vyjde na cca 2 Kč. No není to úžasné?! Levněji už jezdit nemůžete, leda tak, že byste šlapali pěšky. A nemyslete si, nepojedete jako „šneci“, s Ninebotem můžete jet až 20 km/hod. To přeci není málo. Tento elektrický transportér ujede na jedno nabití až 20 km, a nabíjení lithium-ionové baterie trvá pouze cca 2-3 hodiny. 

Elektrické vozítko - ať už značky Ninebot či Segway - se perfektně hodí také do větších podniků, firem či továren, kde je potřeba přejíždět mezi jednotlivými provozy, budovami, sklady, halami apod. Dále mohou být elektrické dvoukolky používány také jako výborný prostředek pro rychlé přemísťování, například při prohlídce větších měst a jejich památek.