tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  Moderní a kvalitní LED osvětlení

Moderní a kvalitní LED osvětlení

LED osvětlení patří mezi fenomény dnešní moderní doby. LED žárovky netrpí negativy úsporných žárovek a poskytnou nám plný výkon ihned po jejich zapnutí. Zapínat a vypínat je můžeme tak často, jak nám to bude vyhovovat, a nijak to nesníží jejich funkčnost. Navíc, mají mnohanásobně delší životnost než klasické či úsporné žárovky, a co především - jsou o 80 až 90 % úspornější než klasické žárovky.

Používáním LED osvětlení šetříme naši planetu. Spotřeba elektrické energie LED žárovek je 10násobně nižší než u klasických žárovek, a tedy na svícení LED žárovkami nám stačí pouze 10% elektrické energie. Tato úspora znamená snížení provozu elektráren, a jelikož většina elektrické energie se vyrábí v tepelných elektrárnách, používání LED osvětlení znamená současně snížení emisí smogu a desítek jiných látek do ovzduší.

Na dobu životnosti jedné LED žárovky připadá v průměru 50 ks klasických žárovek nebo cca 10 ks úsporných zářivek (pokud se nespálí předčasně, jak je to u nich běžné při častém zapínání a vypínání). Stačí tedy vyrobit o mnoho žárovek méně, což znamená nejen úsporu materiálu, ale i energie potřebné na jejich výrobu. Úspora životního prostředí při použití LED osvětlení tedy zachází do nepředstavitelně mnoha oblastí.

Pokud je pro vás problematika LED osvětlení nová, moc se v ní zatím neorientujete a nejste si jisti, dle čeho vybírat, nemějte obavy. Obraťte se na naše odborné prodejce, kteří vám rádi a ochotně pomohou při výběru těch správných světelných zdrojů do vašich prostor a svítidel. Spolehlivý e-shop IQ Energy je profesionálem v oblasti prodeje LED osvětlení. Prodáváme LED osvětlení pouze od osvědčených výrobců, dbáme na vysokou kvalitou a dostupnou cenou.