tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  LED žárovky se závitem E27
LED se závitem E27

Nadčasové LED žárovky s velkým závitem E27


LED osvětleníLED žárovky či LED diody jsou naprostým hitem současnosti. Jsou nezbytností pro všechny domácnosti i firmy, které chtějí jednak šetřit své peněženky, a jednak chránit naše životní prostředí.  LED žárovky postupně vytlačují běžně používané světelné zdroje, jako jsou klasické či úsporné žárovky. Jako náhrada klasických žárovek se v poslední době stále častěji využívají v interiérech na osvětlení bytových i nebytových prostor.

Jejich nespornou výhodou je extrémně dlouhá životnost. Tento druh světelného zdroje vydrží minimální počet zapnutí a vypnutí (on/off)  100 000. Na rozdíl od úsporných žárovek, „LEDkám“ nevadí časté zapínání a vypínání. Jsou odolné vůči nárazům a jinému nešetrnému zacházení.

LED se závitem E27 šetří peníze

Dnešním světem hýbou peníze a s LED žárovkami i v tomto případě přicházejí dobré zprávy. Úspora energie při použití tohoto druhu světelného zdroje je neuvěřitelných 70-80%. Navíc, jsou šetrné k životnímu prostředí a nevyzařují UV ani infračervené záření.

Pokud přemýšlíte nad koupí LED osvětlení, obraťte se na specialisty v oboru – společnost IQ Energy, která provozuje e-shop s nabídkou úsporných zařízení včetně informací o jednotlivých možnostech úspory energie. Máme velmi širokou nabídku různých produktů a nabízíme LED osvětlení od renomovaných výrobců jako Philips Lumileds, CREE, Bridgelux, Citizen aj.

Vyberte si LED žárovku se správnou paticí, aby pasovala do vašeho svítidla. Pokud máte zájem o přímou náhradu za klasické či úsporné žárovky, nebo halogenové PAR reflektorky, pořiďte si LED žárovky E27, tzn. s velkým závitem, který má necelé tři centimetry v průměru (27 mm) a výrazné závity s hladkými hranami.