tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  LED žárovky jsou garancí pro úsporu energie

LED žárovky představují obrovskou úsporu energie

LED žárovky jsou už v dnešní době poměrně běžným a dostupným zbožím. Spousta lidí sice stále nevěří, jak velkou úsporu energie LED technologie znamená, chválabohu se to ale pomalu mění a LED osvětlení si získává stále více příznivců. A je to tak dobře, neboť kvalitní LED žárovky nám kromě úspory energie šetří také životní prostředí a naše peněženky. Jejich nesporné výhody - nízký příkon, vysoká účinnost, velmi dlouhá životnost, okamžité rozsvícení na plný výkon – je předurčují stát se fenoménem v oblasti světelných zdrojů.

V kamenných obchodech i internetových e-shopech je nabízen čím dál širší sortiment LED žárovek. Můžete si vybrat mezi mnoha různými tvary, konstrukcemi, výkonovými parametry a samozřejmě paticemi. Existují různé typy LED diod a různé žárovky mají rovněž jiné počty diod. Vybírat můžete také mezi různými barvami a odstíny – např. teplou bílou, studenou bílou nebo barvu napodobující denní světlo. LED diody umí vyzařovat i světlo modré, zelené, červené a žluté světlo, můžete tak dotvářet jedinečnou atmosféru každého prostoru, kde budou umístěny.

Pro laiky se nabídka LED zboží může zdát poměrně komplikovaná, pokud i vy v této problematice tápete, obraťte se na nás. Poradíme vám, vše vysvětlíme a zodpovíme vaše případné dotazy ohledně LED žárovek a úspory energie. Do našeho sortimentu vybíráme pouze kvalitní a ověřené LED produkty v různých cenových relacích - od levnějších kousků, přes zlatou střední cestu až po dražší špičkové produkty, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.