tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  LED žárovka – světelný zdroj nové generace

LED žárovka – světelný zdroj nové generace

led žárovky vyhráli tři výherci

Už jste se určitě setkali s pojmem LED žárovka či LED osvětlení. Věřte, že v blízké budoucnosti se s těmito pojmy budete potkávat čím dál, tím častěji. Pokud doma svítíte stále pomocí klasických žárovek či úsporných žárovek a nové LED technologie se bojíte, věřte, že vůbec není proč. Ve srovnání s tradičními světelnými zdroji nabízí „LEDky“ spoustu nesporných výhod. Mezi jejich hlavní plusy patří vysoká životnost (cca 50 000 hodin) a velmi nízká spotřeba (řádově v jednotkách wattů). Dále neobsahují zdraví či prostředí škodlivé látky, jako třeba rtuť. Můžete je s klidem instalovat na chodbu nebo do koupelny, prostě všude tam, kde se světlo často rozsvěcuje a zhasíná – LED žárovkám toto naprosto nevadí (oproti úsporným žárovkám, které časté zapínání a vypínání nezvládají).

Jedinou nevýhodu LED žárovek může někdo spatřovat v jejich vyšší pořizovací ceně. Ano souhlasíme, při nákupu určitě utratíte více za LED žárovku než za úspornou či dříve klasickou žárovku. Tato vyšší pořizovací cena se vám ale rychle vrátí v podobě úspory na účtech za prosvícenou energii.

Jestliže zvažujete pořízení LED žárovek do své domácnosti, kanceláře apod. a nevíte si rady, kontaktujte specialisty na LED osvětlení – společnost IQ Energy, která provozuje e-shop s širokým sortimentem různých úsporných zařízení. Každému našemu zákazníku rádi a ochotně poradíme a podáme informace o jednotlivých možnostech úspory energie. Máme široký sortiment LED osvětlení od ověřených výrobců jako je Philips Lumileds, CREE, Bridgelux, Citizen apod.