tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  LED žárovka - malý závit E14 získává převahu nad paticí s velkým závitem.

Nabídka kvalitních LED žárovek E14

led žárovky vyhráli tři výherci

LED žárovky jsou stálou součástí naší nabídky již dlouhou dobu a jsme rádi, že si neustále získávají důvěru nových zákazníků. Jejich hlavní výhodou je především nízká spotřeba elektrické energie. Šetří až 80% energie. Takovou úsporu nedosahují ani halogenové či jiné úsporné žárovky a zářivky. Proč tedy neušetřit náklady na osvětlení, bez kterého si náš každodenní život už ani neumíme představit?

Další výhodou LED žárovek je jejich životnost, která se pohybuje od 25 000 do 50 000 hodin, a také efektivnost. Tyto žárovky přeměňují až 90% elektrické energie na světelnou, čímž téměř dokonale plní svou funkci světelného zdroje. Výhodou oproti jiným úsporným zdrojům je rovněž minimální odezva po zapnutí, což znamená, že nemusíte čekat několik sekund, než vám svítidlo poskytne plnohodnotné světlo.

LED žárovka E14 (tedy opatřená úzkým závitem) je nejpoužívanější typ žárovky v domácnosti ihned po LEDce se závitem E27 (tzv. velkým závitem). Úzká patice se v současnosti vyskytuje jak v lustrových a závěsných svítidlech, tak především ve stojanových typech svítidel – ve stolních svítidlech, různých lampách či dekoračních svítidlech. Podívejte se na nabídku specializovaného e-shopu IQenergy.cz, jenž vám zaručuje špičkovou kvalitu nabízených LED zdrojů, přiměřené ceny a vysokou úsporu energie (70-80%). Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci LED technologií, jako jsou např.: Philips Lumileds, CREE, Bridgelux, Citizen apod. Navíc poskytujeme osobní poradenství, jež funguje na bázi přímého marketingu. Naši odborně vyškolení pracovníci vám přímo ve vaší domácnosti či firmě poradí optimální a úsporné řešení šité vám na míru.