tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  LED žárovka E14 - pozor na správný závit

Pozor na správný závit - LED žárovka E14

led žárovky vyhráli tři výherci

Úsporné osvětlení do domácností má dnes v převážné míře dvě podoby: úsporné zářivky a LED žárovky. Druhá jmenovaná technologie si po pomalejším začátku začíná u spotřebitelů získávat stále větší oblibu. Jde přitom o vynález starý již více než půl století. Zatímco ještě před pár lety byly LED žárovky v obchodech víceméně drahou vzácností, která ani tak nevynikala velikou kvalitou, dnes už je seženete mnohem jednodušeji a i pořizovací ceny mírně klesly. Z LED žárovek se stalo dostupné spotřební zboží. Rychlý vývoj LED technologie přinesl vzestup kvality a pokles cen, díky čemuž je dnes již klidně možné volit mezi úspornými žárovkami a LED žárovkami.

Pokud máte v plánu pořídit si LED žárovku, dávejte pozor, abyste vybrali správnou patici. Tento údaj je velmi důležitý, jde o to, aby se shodoval s vaším svítidlem. Pokud si závitem nebo paticí nejste jistí, stačí se podívat na stávající žárovku, jíž chcete nahradit. S největší pravděpodobností tam bude tento údaj uveden. LED žárovka E14 nahrazuje klasickou žárovku s paticí E14. Použití je široké hlavně v domácnostech, hotelích, restauracích, interiérech, barech apod. Tyto žárovky jsou vhodné do lustrů, nástěnných svítidel, bodových svítidel a taktéž se používají ve stolních lampách.

Společnost IQenergy vám garantuje optimální poměr vysoké kvality a dostupné ceny nabízených LED světelných zdrojů. Naší základní devizou je odborné poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi, ať už se jedná o jednotlivce či firmu. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci LED technologií, jako jsou např.: Philips Lumileds, CREE, Bridgelux, Citizen atd.