tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  LED osvětlení na celý život

LED osvětlení – patří mu budoucnost

LED osvětlení na celý život? Tak dlouho to zřejmě s jedněmi LED žárovkami nevydržíte, ale celková svítivost až 50 000 hodin hovoří snad vše o jejich výdrži. Na rozdíl od klasických žárovek či úsporných zářivek se navíc jejich životnost nesnižuje s počtem opakovaných zapínání, takže je efektivní používat je i do „stmívacích“ zařízení. LED technologie vykročily přímo do světa neomezených možností. Příjemné probouzení teplým jemným světlem nebo změna osvětlení v obýváku podle nálady, atmosféry či hudby. To už není nějaká vzácnost, ale běžná věc, která změnila formu běžných možností stisku vypínače.

Firma IQ Energy nabízí kvalitní a cenově přijatelné LED žárovky (ať už s paticí E14 či E27), které Vám po nahrazení za klasické žárovky dokáží ušetřit až 80% spotřebované elektrické energie. LED žárovky jsou vhodné jako přímá náhrada klasických wolframových žárovek a halogenových žárovek. Vhodné jsou zejména v provozech s dlouhodobým svícením, kde se návratnost investice pohybuje i pod 1/2 roku. V takovém případě není třeba vůbec váhat a rychle vyměnit staré žárovky za nové LED osvětlení.

Šetřete s LEDkami již dnes! Vyznačují se nízkou spotřebou, dlouhou životností a vysokou odolností při častém spínání. Ideální jsou pro spínací systémy jako pohybové senzory či různé jiné detektory s velkým počtem sepnutí. LED žárovky nabízíme v různých provedeních a s různými typy patic (E14, E27, GU10, GU5.3, G4, G9, G24 a jiné). Dostupné jsou samozřejmě i „stmívatelné“ LED žárovky. Prodáváme LED osvětlení pouze od osvědčených a renomovaných výrobců, dbáme na profesionalitu, odborné poradenství, vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Společnost IQ Energy je tu pro vás!

shutterstock_178691291.jpg