tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  LED osvětlení – fenomén dnešní doby

LED osvětlení – fenomén dnešní doby

led žárovky vyhráli tři výherci

LED osvětlení může přímo nahradit běžně používané světelné zdroje v osvětlovací technice. Oproti klasickým světelným zdrojům nabízí celou řadu výhod. Mezi největší výhody „LEDek“ patří nesrovnatelně vyšší životnost a velmi nízká spotřeba. Životnost dosahuje i více než 50 000 hodin, zatímco spotřeba je řádově v jednotkách wattů, v závislosti na počtu použitých LED diod. LED osvětlení je vhodné jak pro hlavní osvětlení místnosti, tak i pro doplňkové a dekorační účely. Jeho výhodou je i poměrně široká škála barev, kromě teplé bílé, studené bílé a barvy napodobující denní světlo, vyzařují LED diody i modré, zelené, červené a žluté světlo, čímž vytvářejí jedinečnou atmosféru každého prostoru.

Populární a hlavně ekonomicky výhodné je použití LED diod na venkovní osvětlení v podobě žárovek, reflektorů, pásků apod. Kromě toho se LED tradičně používají např. ve velkoplošných panelech používaných pro reklamní účely atd. S nástupem vysoce svítivých LED začalo jejich využívání pro osvětlovací účely i v dopravní světelné signalizaci. Pro svou dlouhou životnost a odolnost vůči otřesům se uplatňují také v automobilech, jako náhrada koncových brzdových či směrových světel.

Životnost žárovek je jeden z nejdiskutovanějších faktorů a hraje významnou roli při koupi nového světelného zdroje. LED žárovkám nijak nevadí časté zapínání a vypínání a jejich životnost při průměrné roční délce svícení 1 000 hodin může dosahovat 20 až 50 let. Náš internetový obchod prodává vysoce kvalitní a pokročilé LED osvětlení za optimální ceny, tak aby bylo co nejpřístupnější široké veřejnosti. Naší hlavní devizou jsou bohaté zkušenosti, odborné poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi.