tr?ev=6021745992196&cd[value]=0.00&cd[currency]=CZK&noscript=1
volejte_ico.png
 >  Aktuality  >  Archív  >  Budoucnost patří LED žárovkám
led žárovky vyhráli tři výherci

LED žárovky jsou již víceméně běžným zbožím, avšak mnoho lidí stále bere úsporu LED žárovek na lehkou váhu a hledá nesmyslné výmluvy proto, aby mohlo nadále používat klasické žárovky. Holt, zvyk je železná košile. Chválabohu pro naše peněženky i životní prostředí, získává LED osvětlení a LED žárovky stále více příznivců. A je to dobře, neboť kvalitní LED žárovky dokáží běžné domácnosti ušetřit stovky až tisíce korun ročně.

LED technologie se stává fenoménem 21. století. Nachází využití v mnoha technických a uměleckých oblastech, a stejně tak i v osvětlení domácností. A to především díky jejím výhodám, jako jsou nízká spotřeba elektrické energie (min. 10x nižší) a vyšší účinnost (90% elektrické energie mění na světelnou energii, klasické žárovky pouze max. 10%). K dalším plusům LED technologie patří dlouhá životnost (až 50 000 hodin). Vyzkoušejte LED žárovky ve vaší domácnosti či firmě a snižte si náklady na osvětlení vašeho domu/bytu/firmy až o 90%.

Naší hlavní prioritou není jen prodej LED žárovek, ale v první řadě vaše spokojenost po jejich zakoupení. Snažíme se vždy vyhovět nejrůznějším požadavkům našich zákazníků. Výsledkem našeho dlouhodobého internetového prodeje jsou tisíce spokojených zákazníků. V naší široké nabídce najdete kvalitní LED žárovky pro množství typů svítidel, dále interiérová LED svítidla, LED průmyslové či veřejné osvětlení a různé jiné zboží. Náš e-shop IQ Energy je profesionálem v oblasti prodeje LED osvětlení s vysokou kvalitou a dostupnou cenou. Pokud potřebujete poradit s výběrem LED žárovek, neváhejte se na nás obrátit. Naši odborně vyškolení zaměstnanci jsou tu pro vás. Ochotně a rádi vám poradí, jaké LED žárovky jsou do vašich prostor ty nejvhodnější.